Virtuves aprīkojums un ierīces ir viena no jomām, kur ir ļoti viegli iztērēt daudz naudas un nonākt pārblīvētā telpā, kurā ir daudz priekšmetu, kurus neizmantojat. Dažkārt var samazināt budžetu uz lētām virtuves iekārtām. Viss biežāk ir grūti atrast labas lētas virtuves iekārtas, bet tas nav neiespējami.

Viltība ir tērēt gudri un patiešām domāt par to, kas jums nepieciešams un kam jūs to izmantosiet. Šeit ir daži padomi un ieteikumi, kā samazināt izmaksas, iegādājoties virtuves aprīkojumu, kā arī daži rīki, kas ir būtiski katrai virtuvei un kas atbilst daudzām vajadzībām.

Kam jāpievērš uzmanība, pērkot virtuves aprīkojumu

Izskatiet to, kas jums jau ir
Pirms došanās iegādāties vairāk, ir ļoti svarīgi zināt, kādi rīki un aprīkojums jums jau ir virtuvē. Dažreiz preces ieliekam skapī un aizmirstam vai arī domājam, ka kaut kas mums vajadzīgs, atrodoties veikalā, lai vēlāk saprastu, ka mums jau ir kaut kas līdzīgs.

Padomājiet par saviem ieradumiem un vajadzībām
Jaunas receptes atrašana un sajūsma nenozīmē, ka regulāri izmantosiet jauno iedomāto rīku, kuru vēlaties iegādāties. Tā virtuves skapji ir pārblīvēti ar vafeļu veidotājiem, izdomātām pannām, cepumu griezējiem un citiem sīkrīkiem.

Labā prakse ir padomāt par saviem paradumiem virtuvē. Ko jūs regulāri lietojat, ko jums patīk izgatavot. Ja rīks vairākus mēnešus nav izmantots un sēž skapī, aizņemot vietu, iespējams, jums tas tiešām nav vajadzīgs.

Vēl viens veids ir būt radošam ar jau esošajiem rīkiem. Zupas pagatavošanai nav nepieciešams lielgabarīta blenderis, ja jums ir iegremdējamais blenderis, kas darbu paveic tikai lieliski un aizņem daudz mazāk vietas.

Veiciet pētījumu
Tas atkārtojas, taču impulsu pirkumi bieži izrādās neveiksmīgi. Jūs saņemsiet saviļņojumu brīdī, kad kaut ko iegūsit un pirmo reizi izmantosit. Tad jūsu rutīna atgriezīsies, un jūs, iespējams, vairs to neizmantosit.

Vai arī jūs varētu iegādāties jaunu spīdīgu ierīci, un izrādās, ka tai ir problēmas, par kurām jūs būtu uzzinājis, ja lasītu atsauksmes.

Īpaši attiecībā uz ierīcēm ir daudz atsauksmju un pārskatu, kas iezīmē iezīmes un problemātiskās vietas. Tādā veidā jūs uzzināsiet, vai produkts, uz kuru esat pievērsis acis, vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, vai arī jūs varētu atklāt modeli un zīmolu, par kuru vēl neesat dzirdējis.

Izvairieties no impulsu pirkumiem
Ieteicams pagaidīt. Tādā veidā jūs patiešām varat domāt par to, vai jums kaut kas ir vajadzīgs, kāds modelis vai zīmols jums vislabāk derētu, un jūs varētu atrast izpārdošanu vai atlaidi, kas ievērojami samazinās jūsu izdevumus.

Ja neesat pārliecināts, vai regulāri izmantosiet iekārtu, mēs iesakam iegātādies lētāku virtuves iekārtu. Tādējādi, varēsiet pārbaudīt, vai maz jūs to regulāri izmantosiet, un, ja gadījies, ka jūs to neizmantojat, tad varēsiet lēti pārdod.

Būtiski instrumenti katrai virtuvei
Ir daži svarīgi instrumenti, kuru nevajadzētu pazust no jūsu virtuves. Izmantojot šo pamatkomplektu, jūs varat pagatavot lielāko daļu recepšu bez papildu aprīkojuma, tādējādi ietaupot naudu un vērtīgu vietu jūsu mājās.

Labs šefpavāra nazis
Jūs, iespējams, esat redzējuši (vai jums varētu piederēt) šie lielie nažu komplekti dažādiem lietojumiem. Patiesība ir tāda, ka virtuvē jūs varat ļoti labi pārvaldīt ar vienkāršu šefpavāra nazi, maizes nazi un nelielu nazi. Visi pārējie tikai pievienos jucekli.

Daudzpusīga panna
Virtuvei patiešām ir nepieciešama panna, tādēļ pirms sākat meklēt no dārgā gala, vispirms apskatiet vidējo cenu kategoriju. Bieži var atrst labas pannas par lētākām cenām.

Piemēram, ar lieljaudas izturīgu pannu, kuru varat izmantot arī krāsnī, jūs varat pagatavot visu recepšu klāstu, neprasot papildu aprīkojumu.

Daudzfunkcionāls virtuves kombains
Atkarībā no budžeta varat atrast veselu virkni šādu ierīču, kas patiešām ietaupīs dienu virtuvē. Sākot no maziem pārtikas pārstrādātājiem ar iegremdējamo blenderi vai maisītāju piederumiem, līdz lieliem mikseriem ar statīviem ar iekļautiem blenderiem, maisītājiem un citiem piederumiem.

Tas nozīmē, ka jūs ietaupīsit vietu un naudu, jo vienā ierīcē varēsiet iegūt daudz dažādu lietojumu.